Bilgi Kaynağı


Anket
Anketimiz sonuçlandı..

"Piyasada satılan paketlenmiş Türk Kahveleri" hakkındaki anket sonuçlandı. Toplam 1160 yanıt geldi. Sonuçlar için haberi tıklayınız.
Anketimiz devam ediyor..

Piyasada satılan paketlenmiş Türk kahveleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anketimiz sonuçlandı..

Sizce Türkiye'de yeterli sayıda kahve zinciri ve mağazası var mı? konulu anketimiz sonuçlandı. Yorumu sonra..

Anketimiz devam ediyor..

Anket sorumuz "Sizce Türkiye'de yeterli sayıda kahve zinciri ve mağazası var mı?"
Yaz anketimiz..

Anket konumuz: "Sizce Türkiye'de yeterli sayıda kahve zinciri ve mağazası var mı?"
Anketimiz sona erdi..

Anketimizde "Eğer olanaklarınız yeterli olsa aşağıdakilerden hangisini evinize almak isterdiniz?" diye sormuştuk. Gelen 1500 yanıta bakıldığında en çok istek Espresso  + Filtre kahve makinası kombinasyonu (%38.6) ancak espresso makinası isteyenler de %20.53. Bu da kahve içme zevkimizde espresso'ya kayışın bir göstergesi.

Ana sayfamızda anketimiz devam ediyor..

Sorumuz "Eğer olanaklarınız yeterli olsa aşağıdakilerden hangisini evinize almak isterdiniz?"

Kahve anketimiz sonuçlandı..

Ana sayfamızda yer alan "Evinizde kullanmak için hangi filtre kahve markasını tercih ediyorsunuz?" sorulu ankete toplam 1171 yanıt geldi. Sonuçlarda %24.5 ile Kurukahveci Mehmet Efendi birinci sırada yer almakta. Jacobs ise yabancı markalarda birinci. Yorum için tıklayınız.. 
 
Yeni bir anketimiz var..

"Evinizde kullanmak için hangi filtre kahve markasını tercih ediyorsunuz" başlıklı anketimiz web sayfamızda. 10 yanıt ile sınırlı olduğumuz için bulması kolay markaları yeğledik.
En iyi bilinen yabancı kahve markası anketi sonuçlandı..

En iyi bilinen marka Gloria Jean's (%33.2) iken, bunu Starbucks izledi (%32.6). Üçüncü sıra ise Nestle'ye ait (%19). Toplam 1527 yanıt geldi. Ayrıntılar içerde.
Anketimiz sonuçlandı..

Yaptığımız ankette Türkiye'nin kahve üretimi yılda kaç tondur? diye sormuştuk. Doğru yanıt ve gelen yanıtlar için tıklayınız.
Anketimiz sonuçlandı..

Ana sayfamızda yer alan "Sizce aşağıdakilerden hangisi Türk kültürünü en fazla yansıtan gıdadır?" konulu anket sonuçlandı..
Anketimiz sonuçlandı: Aşağıdaki kahve çeşitlerinden hangisini özellikle tercih edersiniz?

Aşağıdaki kahve çeşitlerinden hangisini özellikle tercih edersiniz? başlıklı anketimize 410 yanıt geldi. Sonuçlar için tıklayınız..